דף זה מאובטח בהצפנת SSL 2048bit. המידע אודות הפעולה מוצפן בהתאם להנחיות תקן PCI הבינלאומי.

תיאור אופן תצוגת פלאגין נגישות באתר

ברגע כניסה לאתר בו מותקן הפלאגין, יופיע ריבוע מצד ימין (או צד שמאל למעלה כפי שיוחלט), ולחיצה עליו תפתח את האפשרויות הבאות* (ראה דוגמה באתר https://n.sendmsg.co.il/f14/startfree בצד שמאל למטה:

-          הדגשת ניווט עם מקלדת: מאפשר מעבר בין תפריטים באמצעות לחיצה במקלדת על TAB

-          מונוכרום: מציג את כל אלמנטי האתר, כולל טקסטים ותמונות בגווני אפור

-          ניגודיות: מציג את הטקסטים בניגודיות גבוהה כאשר טקסטים בצהוב בהיר, וקישורים וכחול בהיר

-          גודל גופן: מאפשר 3 גדלים שהראשון זה הקיים, בינוני וגדול מאוד

-          ביטול הכל: מבטל את כל ההגדרות שבוצעו על הדף ע"י הפלאגין.

*חשוב לציין שבמקרים מסוימים חלק מהאפשרויות לא יעבדו באופן מדויק ומלא על כל האלמנטים ולעיתים יידרש פיתוח ייעודי בתשלום נוסף על מנת לבצע השלמות. שילוב הטכנולוגיה כולל תמיכה בדפדפנים התומכים באופן מלא HTML5 ונבדקו על כרום גרסה 50 ומעלה.


הערות

  • הטמעה אשר תתבצע ע"י קומסטאר תעודכן בדף Master בלבד, ובמידה והמבנה לא קיים באופן כזה שמאפשר ע"י הטמעה בדף אחד עבור כל הדפים, הדפים הנוספים יתומחרו בנפרד לפי כמות.
  • האחריות לנגישות על האתר הינו על בעליו בלבד, והספק מספק כחלק מהכלי "הצהרת נגישות" על מנת לעודד פנייה לשיפור/תלונות באופן ישיר על מנת לבחון כל טענה לגבי תקינות מלאה. הספק אחראי על  טענות/תביעות/דרישות מצד גולשי האתר בנושא.
  • אין אחריות על תקלות או נזק לחברה בעקבות התקנת הפלאגין, וניתן בכל רגע נתון להסירו בהתאם לבקשה מסודרת ותיאום גישה לקבצי האתר.
  • בכל מקרה, תביעה ודרישה לפיצוי לא יכולה לעבור את הסכום ששולם עבור הפלאגין.
  • ידוע ללקוח שפלאגין נגישות כמו זה, הינו פועל בצורה המיטבית כאשר הוא מותקן על אתר רספונסיבי למובייל, ובמידה ולא כך, חלק מהדברים עשויים לעבוד באופן שרק פיתוח בתשלום על האתר עצמו עשוי לפתור את כל האזורים.
  • לצדדים ברור שהספק עושה כמיטב יכולתו לשפר ולהתאים את הפלאגין לטכנולוגיות המתקדמות ביותר ולדפדפנים השכיחים, ולמרות שמוגש AS IS, הוא משתדרג עם הזמן ושני הצדדים נהנים מכל שיפור או פנייה של גולש/החברה.
פרטי עסקה
שם חברה קומסטאר מערכות בע"מ
סכום לתשלום ₪828.00
פרטים לחשבונית מס קבלה
 
 
פרטים נוספים
פרטי כרטיס אשראי
תוקף הכרטיס *
הסבר כיצד למצוא את ה3 ספרות האחרונות, נפתח בחלון חדש